download

به گزارش گرگان خبر به نقل از روابط عمومی استانداری استان گلستان طی هفت ماه گذشته و از زمان شیوع بیماری کرونا در بازه زمانی اسفند ماه و اواخر تیر و اواسط مرداد ماه، شاهد افزایش آمار در تعداد شناسایی، بستری و ... درخصوص کووید 19 بودیم.

 

به گفته عبدالرضا فاضل در حال حاضر خوشبختانه، استان گلستان از وضعیت با ثبات (زرد) برخوردار شده است که امیدواریم با ادامه این روند و رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم، وضعیت سفید در استان به وجود آید.

فاضل تصریح کرد: شهرستان‌های مراوه‌تپه و گمیشان در وضعیت سفید، شهرستان های رامیان، مینودشت، کردکوی و بندرگز در وضعیت قرمز و مابقی شهرها و شهرستان‌های استان گلستان از جمله گرگان در وضعیت زرد قرار دارند.

 

وی با اشاره به اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در استان گلستان به ۷ هزار ۶۹۰ نفر رسیده است، گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، پنج بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به۸۶۹ نفر رسید.

 

فاضل با بیان اینکه در حال حاضر، تعداد ۸۴ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه و تعداد ۲۸ بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند، اعلام کرد: تاکنون۱۸ هزار و ۲۴۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در استان گلستان انجام شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید