dlBnFoxoIb8vWm5A 1519652031105

نشستن در پیاده‌روهای ناهارخوران گرگان ممنوع است

 

فرماندار شهرستان گرگان ابراز کرد: مسوولان باید کار و تلاش خود را مضاعف کنند و در این روزهای کرونایی بیشتر وقت بگذارند و دلسوزانه‌تر عمل کنند تا شاهد رفع کمی و کاستی‌ها در این شهرستان باشیم.

حمیدی با تاکید بر اینکه مردم ویروس کرونا را جدی بگیرند، خاطرنشان کرد: نشستن در پیاده‌روهای ناهارخوران شهرستان گرگان ممنوع است و خانواده‌ها برای حفظ جان خود و شهروندان در این مسیر جلوس نکنند.

 

وضعیت کرونایی گرگان در آستانه زرد شدن

 

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود فردا وضعیت شهرستان گرگان زرد شود، اظهار کرد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان انتظار داریم که فردا شاهد کاهش ویروس کرونا در این شهرستان باشیم و پیش‌بینی می‌کنیم فردا وضعیت این شهرستان زرد شود.

فرماندار شهرستان گرگان ابراز کرد: مراکز پذیرایی اعم از فست‌فودها و رستوران‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال خواهند شد همچنین باشگاه‌های ورزشی و فروشگاه‌های بزرگ نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت ود ادامه واهند داد.

حمیدی اذعان کرد: در صورتی که فردا شاهد زرد شدن وضعیت شهرستان گرگان باشیم رستوران‌های این شهرستان با 30 درصد فعالیت خود را با تضمین اتحادیه‌های صنف خود آغاز خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید