1398101909170360719366883

در پی انتشار اخبار مربوط به یک دستگاه اتوبوس حاوی مسافرین تهران- گنبد آخرین رقم اعلامی در خصوص جانباختگان این سانحه به 20 نفر رسید.

 

به گزارش گرگان خبر شب گذشته واژگونی یک دستگاه اتوبوس که از تهران عازم گنبد بود دره ای در محور فیروزکوه موجب کشته شدن 19 نفر و یک جنین شد و 24 نفر مصدوم بر جای گذاشت. مصدومان واژگونی این اتوبوس هم اکنون در بیمارستان‌های رازی و شهدای زیرآب در قائم شهر و امام خمینی (ره) ساری بستری شده‌اند و اغلب کشته‌شدگان در این سانحه که در ساعت 2:33 دقیقه بامداد رخ داد گلستانی بوده و از اهالی شهرستان‌های شرق استان از جمله کلاله، گنبدکاووس و مینودشت بوده‌اند.

 

وی ادامه داد: 2 نفر از مصدومان این حادثه که در بیمارستان شهدای زیرآب بستری بودند بعد از اقدامات درمانی ترخیص شدند و چند مصدوم دیگر نیز قرار است به بیمارستان‌های استان گلستان انتقال داده شوند.

گفتنی است علت این واقعه نقص فنی اتوبوس اعلام شده..

 

اسامی مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس تهران ـ گنبد که تاکنون اطلاعات آنها به دست آمده را به شرح زیر اعلام کرد:

 

عبدالمجید سن سبلی- فاطمه ممشلی- علی مسلمی- عبداللطیف توماج زاده- پرویز قجر-حاج محمد قربان نژاد- هلما عیدزاده- حالت بی بی داز- عبدالله کرمانی- محسن جوادی- مجتبی تیموری- محمدامین آرام- یاشار عمرپور- ابراهیم سندگل- عالیه شاهی- سنا اسپان پور- مهدی عطایی مقدم- رحمت الله دردی پور- سامیار دردی پور- مرتضی سلیمانی- حمید سبک روی- آرتین بوک.


این اتوبوس که از تهران به سمت گنبدکاووس در حال حرکت بود ساعت 2:33 دقیقه بامداد امروز در محدوده خطیرکوه در اثر نقص فنی سیستم ترمز دچار حادثه شد و به دره سقوط کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید