98040501

فرمانده انتظامی استان گلستان از انهدام باند "برادران جنگی" و دستگیری قاتل امام جمعه اهل تسنن استان گلستان طی یک عملیات پلیسی غافلگیرانه خبر داد.

 

به گزارش گرگان خبر سردار روح الامین قاسمی با اعلام این خبر گفت: به دنبال وقوع قتل امام جمعه اهل تسنن روستای "رضا آباد" شهرستان رامیان در آذر ماه سال 97 ، شناسایی و دستگیری عاملان قتل در دستور کار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی گلستان افزود: ماموران پس از تحقیقات میدانی بی وقفه و اقدامات اطلاعاتی گسترده، سرانجام به سرنخ هایی از 3 متهم حرفه ای که تحت عنوان باند برادران جنگی فعالیت می کردند، رسیده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی هدفمند و غافلگیرانه، هر 3 نفر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

 

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: متهمان در مقر پلیس آگاهی و پس از مشاهده مستندات غیرقابل انکار، به قتل امام جمعه اهل تسنن رضا آباد به علت مشکلات شخصی اعتراف کردند.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهمان همچنین به یک فقره قتل در تیر ماه سال گذشته در همان روستا به علت درگیری با مقتول اقرار کردند، افزود: متهمان به 21 فقره سرقت احشام در گلستان و استان های همجوار نیز اعتراف کردند.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان با تاکید بر مقابله بی امان پلیس با مجرمان و برهم زنندگان امنیت جامعه، تصریح کرد: تحقیقات پلیس از عاملان قتل همچنان ادامه دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید