98040501

فرمانده انتظامی استان از کشف 100 کیلو تریاک طی یک عملیات هدفمند پلیسی در شهرستان "گرگان" و همچنین بیش از 7 میلیارد زمین خواری در آق قلا خبر داد.

 

سردار روح الامین قاسمی با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی یکی از سوداگران مرگ شدند.

 

رئیس پلیس گلستان تصریح کرد: با بررسی های فنی ماموران، مشخص شد، متهم با یک دستگاه پژو 405 قصد جابه جایی موادمخدر به گلستان را دارد که به محض ورود به استان با هوشیاری ماموران خودروی وی شناسایی و در فرصتی مناسب در شهرستان "گرگان" متوقف شد.

 

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو 100 کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای در صندوق عقب جاساز شده بود، کشف شد.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی در این عملیات و معرفی آنان به مراجع قضائی، گفت: مقابله بی امان با سوداگران مرگ از مطالبات به حق مردم بوده و پلیس با تمام توان و برابر قانون با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.

 

سردار قاسمی همچنین در تشریح خبر کشف زمین خواری 7 میلیاردی در آق قلا گفت: پلیس آگاهی شهرستان " آق قلا " پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به کشف یک فقره زمین خواری شد.

 

وی افزود: در بررسی های کارشناسی به همراه نمایندگان اداره منابع طبیعی شهرستان مشخص شد، متهم 22 هزار متر مربع از اراضی ملی و طبيعي به ارزش 7 میلیارد و 450 میلیون ریال را به صورت غیرقانونی تصرف کرده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به دستگیری یک نفر در اين رابطه، خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جرمی شد که پس از مواجهه با مستندات و مدارک پلیس به تصرف غیرقانونی اراضی ملی اعتراف کرد.

 

سردار قاسمی در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، گفت: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه، مانع از فعالیت مجرمانه عده ای سودجو شده و با اینگونه افراد قاطعانه برخورد خواهد کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید