14129702

 

در بازی عصر روز دوشنبه تیم بسکتبال شهرداری گرگان در هفته 16م رقابتهای لیگ برتر بسکتبال کشور در سالن بعثت بندرامام،بازب را با نتیجه 101 بر 50 به تیم پتروشیمی این شهر واگزار کرد.

 

 

به گزارش گرگان خبر در این دیدار تیم شهرداری گرگان با ترکیبی متفاوت از ترکیب اصلی خود در کوارترهای اول تا چهارم به ترتیب با نتایج 29 بر 6، 15 بر 11، 24 بر 22 و 33 بر 11 بازی را به میزبان واگذار کرد.


ساعد کریمی و صالح مخدومی مربیان تیم شهرداری در غیاب حمیدرضا کلاسنگیانی سرمربی تیم برای این بازی یاران خود را با ترکیب اولیه مبین شیخی، یاسین کلاسنگیانی، رهام کبیر، سامان طاهرپور و مسعود سلیمانی (کاپیتان) به میدان فرستادند.


در آن سوی زمین یاران مهران شاهین طبع سرمربی تیم پتروشیمی با ترکیب اولیه ارسلان کاظمی (کاپیتان)، بهنام یخچالی، نوید رضائی فر، فرید اصلانی و اصغر کاردوست به زمین آمدند.


در این بازی، علیرغم شکست تیم شهرداری گرگان، سامان طاهرپور از این تیم با کسب 23 امتیاز و تاثیرگذاری 26 و مجموع 12 ریباند ضمن کسب عنوان بازیکن دبل دبل، موثرترین بازیکن میدان نیز لقب گرفت.
همچنین نوید رضایی فر با کسب 16 امتیاز در کنار ارسلان کاظمی با 11 ریباند و تاثیرگذاری 24، به عنوان امتیازآورترین و موثرترین بازیکنان تیم پتروشیمی بندرامام شناخته شدند.
تیم بسکتبال شهرداری در هفته هفدهم این رقابت 16 اسفند در گرگان میزبان برابر تیم ذوب آهن اصفهان است.
این تیم با 14 بازی، 9 برد، 5 باخت و 23 امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی قرار دارد.
دیدار رفت 2 تیم در گرگان با نتیجه 62 بر 52 به سود پتروشیمی به پایان رسیده بود.
سرمربی و سرپرست تیم شهرداری گرگان به همراه بابک نظافت، پری پتی، عدنان دورقی، امیر صدیقی و حامد سهراب نژاد، بازیکنان ترکیب اصلی در گرگان مانده و به ماهشهر نرفته بودند و خود را برای دو دیدار مهم خانگی پنجشنبه 16 اسفند با ذوب آهن و پنجشنبه 23 اسفند با پالایش نفت آبادان آماده می کنند. 

 

گفتنی است حمیدرضا کلاسنگیانی علت عدم استفاده از ترکیب اصلی در این بازی را بازی حساس پیش رو در روز پنجشنبه اعلام کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید