05 10 97

سردار جاویدان فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری قاچاقچی داروهای تقلبی و غیرمجاز لاغری و ترک اعتیاد در مرکز استان خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی استان گلستانابراز داشت داشت : در پی چندین مورد کلاهبرداری در خصوص فروش قرص و داروهای غیر مجاز لاغری ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سردار علی اکبر جاویدان در ادامه گفت: پس از بررسی شیوه فروش این داروها و رصد فعالیت مظنون، ماموران با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، موفق به شناسایی کلاهبردار شدند.

سردار جاویدان در ادامه بیان کرد: ماموران پلیس در عملیاتی ضربتی متهم را در شهر گرگان حین توزیع داروهای غیر مجاز و تقلبی دستگیر و به مقر نیروی انتظامی منتقل کردند.

فرماندهی نیروی انتظامی استان گلستان در ادامه افزود: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه بزه انتسابی شد اما پس از مواجهه با اسناد و مدارک غیرقابل انکار پلیس،لب به اعتراف گشود و به 600 میلیون تومان کلاهبرداری از طریق فروش داروهای غیرمجاز و تقلبی در فضای مجازی اعتراف کرد.

سردار جاویدان با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد این داروها با فضولات حیوانی تهیه شده بود تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از مخفیگاه متهم، ۵۰۰ کیلوگرم انواع داروهای غیرمجاز اعم از لاغری، ترک اعتیاد و ...کشف شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید