82599775 71745732

 مدیر بیمه های مسئولیت شرکت بیمه آسیا از پرداخت 44 میلیارد و 100 میلیون ریال خسارت بابت دیه مسئولیت به خانواده جانباختگان حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر توسط این شرکت خبر داد.

 

به گزارش گرگان خبر به نقل از خبرگزاری ایرنا حمید ساری اصلان گفت: این میزان دیه پرداختی به 21 خانواده جانباختگان حادثه معدن آزادشهر بوده که به هر خانواده مبلغ دو میلیارد و 100 میلیون ریال پرداخت شده است.
وی افزود: پرداخت خسارت و دیه مسئولیت به خانواده جانباختگان حادثه معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر در دو مرحله جداگانه انجام گرفته که در مرحله اول پنج خانواده و در مرحله دوم نیز 16 خانواده که مراحل قانونی انحصار وراثت را انجام داده بودند، آن را دریافت کردند.
ساری اصلان اضافه کرد: شعب بیمه آسیا در دو شهر آزادشهر و گنبدکاووس پرداخت خسارت و دیه مسئولیت به خانواده های 22 جانباخته دیگر این حادثه اسفناک را به محض انجام مراحل قانونی انحصار وراثت انجام می دهند.
به گزارش ایرنا، درحادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت شهرستان آزادشهر درشرق استان گلستان که 13 اردیبهشت امسال رخ داد، 43 نفر از کارگران معدن جان باختند و 79 نفر نیز مصدوم شدند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید