1605834

جایگزین کردن انجام خدمات عمومی درحوزه منابع طبیعی به جای حبس چندی است که از سوی برخی قضات دادگستری استان گلستان درحال انجام است و هفته پیش دادگاهی در گنبدکاووس نیز به جای حکم حبس، مجرم را به انجام هزار ساعت کار درحوزه پاکسازی محیط زیست محکوم کرده بود اما این بار مجرم گلستانی محکوم به کاشت ۲۰۰ نهال و نگهداری از آنها به مدت یک سال شد . 

 

به گزارش گرگان‌خبر به نقل از ایرنا بر اساس حکم صادره از این شعبه قضایی، فردی که براساس حکم شعبه 101 کیفری بخش کمالان شهرستان علی آباد کتول به دلیل قطع 120 اصله نهال جنگلی از گونه های مختلف و نیز آسیب رساندن به برخی گونه های دیگر، علاوه بر پرداخت جرائم نقدی، به تحمل شش ماه زندان نیر محکوم شده بود، با رای دادگاه تجدید نظر مواجه شد.
براساس رای دادگاه تجدید نظر دادگستری گلستان، این مجرم باید ضمن پرداخت جرائم، به جای تحمل شش ماه حبس، اقدام به غرس 200 اصله نهال و نگهدای و مراقبت از آنان به مدت یک سال نماید.

82343305 71242131

 

برپایه حکم دادگاه تجدید نظر، مجرم پس از غرس نهال ها که با هماهنگی منابع طبیعی علی آباد کتول خواهد بود، بایستی به مدت یک سال از نهال ها نگهداری و مراقبت و گزارش تصویری آن را نیز طی چند نوبت به دادگاه اولیه ارائه نماید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید