29 09 97 01

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق دوچرخه و اعتراف وی به 33 فقره سرقت در شهرستان گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش گرگان خبر سردار جاویدان در مصاحبه ای با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: به دنبال چندین مورد سرقت دوچرخه، بررسی موضوع به منظور دستگیری سارق در دستور کار تیمی از ماموران انتظامی شهرستان گنبد کاووس قرار گرفت.

جاویدان ادامه داد: پس از انجام تحقیقات تخصصی و اطلاعاتی و بررسی شیوه و شگرد سرقت ها، ماموران به سرنخ هایی در این پرونده رسیده و موفق به شناسایی سارق سابقه دار شدند.

سردار جاویدان تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات موفقیت آمیز پلیسی، متهم در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه سارق اعتیاد شدید به موادمخدر داشته است، گفت: در تحقیقات اولیه، متهم منکر هر گونه بزه انتسابی شده که پس از مشاهده اسناد و مدارک پلیس، چاره ای جز اعتراف نداشته و به 33 فقره سرقت دوچرخه در گنبدکاووس اعتراف کرد.

سردار جاویدان ضمن اشاره به تحویل سارق به مراجع قضائی، ابراز کرد: مقابله با جرایم خصوصا سرقت، عزم همگانی و همراهی مردم را می طلبد و پلیس استان برای مقابله با سارقان و نا امن کردن محیط برای فعالیت مجرمانه آنان، با تمام توان تلاش خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید