15 09 97 02

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده نیروی انتظامی گلستان از کم شدن تصادفات در استان خبر داد و اعلام داشت: در نتیجه اقدامات برای کنترل حوادث رانندگی،این استان رتبه اول کاهش سوانح جاده ای کشور را در نیمه اول امسال کسب کرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان در حاشیه افتتاح ساختمان جدید کلانتری 11 شهرستان آزادشهر گفت: حوزه ترافیک به دلیل وابستگی آن به جان و سلامت مردم و اثرات منفی ناشی از کشته و مجروح شدن افراد برای نیروی انتظامی بسیار مهم و برنامه ریزی برای کاهش این اتفاقات همیشگی و مداوم است . 


وی بیان کرد: به جز کاهش حوادث برون جاده ای، در زمینه سوانح رانندگی درون شهری هم گلستان امسال شاهد کاهش 20 درصدی تصادفات بود .


فرمانده نیروی انتظامی گلستان همچنین به پرونده قتل جمالزایی اشاره کرد و با قول دستگیری قطعی قاتل این روحانی اهل سنت گفت: پلیس آگاهی با جدیت در حال پیگیری و دستگیری عامل این اتفاق است.
به گزارش ایرنا، مولوی عبدالغفور جمالزایی 61 ساله امام جماعت مسجد ایمان اهل سنت روستای رضا آباد از توابع بخش فندرسک شهرستان رامیان هفته گذشته با اصابت چهار گلوله ساچمه ای اسلحه شکاری به قتل رسید.


سردار جاویدان همچنین به کاهش جرایم خشن در گلستان اشاره کرد و گفت: امسال وقوع این گونه جرم ها در استان کم اما سرقت های خرد 11 درصد بیشتر شد.
وی بیان کرد: در راستای کاهش جرایم خشن باید بیش از پیش به کنترل مشکلات و آسیب های اجتماعی توجه شود و رسیدگی نادرست به این مسایل زمینه ساز بروز حوادث و اتفاقات تلخ است.
ساختمان جدید کلانتری 11 شهرستان آزادشهر با 500 متر زیر بنا در 2 طبقه و با استفاده از کمک نیکوکاران و اعتبارات استانی امروز چهارشنبه با حضور فرمانده نیروی انتظامی گلستان به بهره برداری رسید.
شهرستان 96 هزارنفری آزادشهر در شرق استان گلستان قرار دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید